Banesë 100m² me QIRA në Lakrishtë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 100m² me QIRA në Lakrishtë. - Lakrishtë - Prishtine

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • IMG_4784
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 106920

Me qira 500€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Lakrishtë, ndërtim i Tregtia-s, me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Është e mobiluar, moderne dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com