Detajet e Shpalljes

Banesë 100m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 01006

Me qira 500.00€ - Banesa
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa gjendet në Emshir afër ‘’Hotel Nartel’’. Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe është tërësisht e mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë. Banesa posedon edhe garazhë të përfshirë në çmim.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Depo
|2 Ballkona

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com