Detajet e Shpalljes

Banesë 100m2 në shitje në Ulpianë - Ulpianë - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 10838

Ne shitje 250,000.00€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 4 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Banesa gjendet në Ulpianë në rr.”Dëshmorët e Kombit”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë
me pamje nga rruga kryesore, është tërësisht e renovuar dhe gjendet në një prej lokacioneve më të frekuentuara në Prishtinë.
Kjo banesë përbëhet prej 2 banesa të bashkangjitura. Banesa mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi apo edhe banim pasi qe ka pamje nga rruga kryesore, qasje të lehtë dhe hapësirë reklamimi.
Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë (ndaras)
|3 Dhoma
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com