Detajet e Shpalljes

Banesë 102m2 në #QIRA në Lagje të Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00986

Me qira 380.00€ - Banesa
102 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Lagje të Spitalit në katin e 6-të në rrugën “Ahmet Korenica”. Banesa posedon ashensor, ngrohje me rrymë, ka ndriçim të lartë natyral dhe është në një lokacion mjaftë të frekuentuar. Banesa mobilohet sipas kërkesës së klientit.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com