Banesë 103m2 në #SHITJE në Gërmi. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 103m2 në #SHITJE në Gërmi. - Gërmi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 11794

Ne shitje 52,000.00€ - Banesa
103 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Gërmi mbrapa Universitetit “AUK” por ka qasje edhe nga rruga e “Bledit”.
Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të qeta dhe të përshtatshme për banim pasi qe afër ka Parkun e Gërmisë.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

*Mobiljet a baneses kane cmim ekstra.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com