Banesë 110m² në #SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 110m² në #SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve. - Lagjja e Muhaxherëve - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 11627

Ne shitje 123,000.00€ - Banesa
110 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherve, në kompleksin “Trio Construction” afër Hotel Afa. Banesa ndodhet në katin e 8-të me pamje të hapur nga lindja dhe me ndriçim të lartë. Banesa është e mobiluar dhe ka një investim modern, ku i gjithë enterieri është i punuar me përpikëri. Gjithashtu banesa posedon ngrohje qëndrore me Vaillant dhe ashensorë.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com