Banesë 110m2 me #QIRA në Dragodan/Arbëri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 110m2 me #QIRA në Dragodan/Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 6

ID e Shpalljes : 01542

Me qira - Banesa
110 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri afër restaurant “Pinocchio”
Banesa është kat shtëpie dhe ndodhet në katin e 3-të. Banesa posedon vendparkim për veturë si dhe ka në shfrytëzim oborrin e përbashkët.

* Në cmim përfshihet antarsimi për “STEP Sport Center”

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Terase
| 1 Garazhe per 2 vetura

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com