Banesë 114.58m² në SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 114.58m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

  • resize photos (37)
  • 114

ID e Shpalljes : 86407

Ne shitje 57,300€ - Banesa
114.58 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 114.58m² ndodhet në Fushë Kosovë, në kompleksin Hira Residence. Hira Residence është një nga komplekset e rralla në Fushë Kosovë që rrethohet me një tërësi të hapësirës gjelbruese, fare pranë qendrës dhe larg kaosit urbanistik në të njëjtën kohë. Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com