Banesë 114m² në SHITJE në Velani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 114m² në SHITJE në Velani. - Velani - Prishtine

  • 1
  • 1 (570)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • resize photos

ID e Shpalljes : 85195

Ne shitje 110,000€ - Banesa
114 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa me sipërfaqe 114m² ndodhet në Velani, me orientim nga veriprëndimi dhe lindja. Është e mobiluar në tërësi dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe një depo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa posedon edhe një garazhë. Ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, me pamje nga kryeqytetit në të gjitha dhomat dhe me qasje shumë të shpejtë në rrugët e kryeqytetit. Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com