Banesë 114m² në SHITJE në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 114m² në SHITJE në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • 7 (194)
  • 1 (544)
  • 2 (518)
  • 3 (476)
  • 4 (420)
  • 5 (344)
  • 6 (270)

ID e Shpalljes : 85004

Ne shitje 125,400€ - Banesa
114 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 114m² ndodhet në Veternik, në Kompleksin Prishtina Fryn. Është e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit dhe dy banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit dhe në afërsi të të gjitha shërbimeve që janë të nevojshme për klientë.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com