Banesë 115.6m² në SHITJE në Aktash. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 115.6m² në SHITJE në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 75914

Ne shitje 135,300€ - Banesa
115.6 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 115.6m² ndodhet në kompleksin “Residenca Mbretëreshë” , e ndërtuar nga investitori R&Rukolli. Kompleksi “Residenca Mbretëreshë” posedon leje ndërtimi për të gjitha katet dhe do të jetë plotësisht funksional në Qershor te vitit 2022. Përveç hapësirave komode të banimit, ky kompleks ofron vendparkime të mjaftueshme dhe lokacion shumë të favorshëm i orientuar në pjesën e qytetit me zhvillim të hovshëm urban si dhe qasje të shpejtë në Qendër. Banesa ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinë me tryezari, tri dhoma të gjumit (njëra prej tyre ka edhe banjo), një banjo dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme për banim, me qasje direkte në Qendër dhe në afërsi të të gjitha shërbimeve që u nevojiten klientëve.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com