Detajet e Shpalljes

Banesë 116.92m2 në shitje në Prishtina e Re – Veternik. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

  99,500.00€ - Banesa
116.92 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa ndodhet në Veternik në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME – Group”, projekt ky i cili quhet “Prime City”. Ky projekt si objektiv të parë në listën e prioriteteve ka qenë formësimi i një lokacioni të hapur urban në të cilin banorët kanë siguri, komoditet të jetës, kushte hapsinore për komunitet të integruar, hapësira të sigurta për fëmijë, dhe pamje fantastike nga kryeqyteti.
Lartësia e objekteve është P+6 dhe P+7 si dhe hapsira gjelbëruese mbi 25%.
Materialet ndërtimore janë prëj cilësive më të mira ku fasada e jashtme është fasadë ventiluese (izoluar me lesh guri trashësi 100mm). Dritaret janë të profilit PVC me profil 82mm – me 3 dihtungje me xham të jashtëm të laminuar 3.3.1, LOW-E soft coat. Muret ndarëse në mes të njësive banesore janë dyshtresore (bllok argjilie 12cm + 5cm lesh mineral). Ngrohja është nga dyshemeja me njësi elektrike individuale.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com