Banesë 116m2 me qira në Dragodan/Arbëri. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 116m2 me qira në Dragodan/Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00379

Me qira 700€ - Banesa
116 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesë 116m2 me qira në Dragodan/Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan-Arbëri, në kompleksin Tregita, (afër Meridian Express më saktësisht përballë kompanisë GJIRAFA), është tërësisht e mobiluar, ka ujë 24/7, ngrohje qëndrore me rrymë si dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi (1 master bedroom)
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Depo
2. Ballkona
1. Garazhë

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com