Banesë 118m² me #QIRA në Emshir. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 118m² me #QIRA në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01651

Me qira 550.00€ - Banesa
118 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin “Prishtina Stars”. Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe garazhë. Gjithashtu banesa ndodhet në një lokacion mjaft të qetë për banim, ka vendparkim të jashtëm, këndin e lojërave për fëmijë, pishinë dhe çasje shumë të shpejtë në qytet.

*Në çmim është e përfshirë dhe garazha.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes (1-ra master bedroom)
|1 Banjo
|1 Depo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com