Banesë 119.54m² me QIRA në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 119.54m² me QIRA në Fushë Kosovë.

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 72954

Me qira 300€ - Banesa
119.54 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe prej 119.54m² ndodhet në Bresje në Fushë Kosovë. Është shumë e përshtatshme për banim dhe tërësisht e mobiluar me pamje të hapur nga Fushë Kosova. Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike, ashensor si dhe vendparkim të mjaftueshëm për banorë.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të gjumit
|1 Banjo
|1 Tualet
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com