Banesë 146m² me QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 146m² me QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • aa
  • 1 (432)
  • 2 (408)
  • 3 (375)
  • 4 (331)
  • 5 (266)
  • 6 (214)

ID e Shpalljes : 83816

Me qira 900€ - Banesa
146 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 146m² ndodhet në Dragodan, ndërtim i Fia Construction, në kompleksin Embassy Residence, me orientim nga lindja dhe perëndimi. Është e mobiluar pjesërisht, moderne dhe elegante, me një renditje të këtij lloji: qëndrimin ditor, kuzhinën, katër dhoma të gjumit, dy banjo, një tualet dhe dy ballkone. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti ku ndodhet banesa është i pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion me kërkesë të lartë banimi, pasi ka qasje shumë të shpejtë në Qendër dhe në afërsi ka të gjitha shërbimet që përmbushin nevojat e klientëve.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com