Banesë 38m² në #SHITJE në Dardani. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 38m² në #SHITJE në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 11150

Ne shitje 40,000.00€ - Banesa
38 m2 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa ka fletë poseduese ku në dokumenta i ka 33m² ndërsa faktike janë 38m². Banesa gjendet në Dardani në rrugën Xhemajl Mustafa. Banesa ndodhet në katin e 11-të, ka ngrohje qëndrore me termokos, ashensorë funksional dhe parking rrugor. Banesa ka afër shkollën, qerdhen, parkun për fëmijë dhe shtëpinë e shëndetit.

Banesa ka orientim në jug – lindje dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 Garderobier
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com