Banesë 42m² në SHITJE në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 42m² në SHITJE në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2 (690)
  • 3 (633)
  • 4 (526)

ID e Shpalljes : 85849

Ne shitje 68,500€ - Banesa
42 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe 42m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është e pajisur me fletë poseduese dhe e mobiluar në tërësi, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhninën, një dhomë të gjumit, një banjo dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Ndërtesa ku ndodhet banesa ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje të shpëjtë në rrugët kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com