Detajet e Shpalljes

Banesë 45m2 me qira në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3

ID e Shpalljes : 00985

Me qira 500.00€ - Banesa
45 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Aktash në kompleksin “4A pika”. Banesa ndodhet në katin e 4-të, është tërësisht e mobiluar me mobilje ekskluzive, posedon sistemin Smart Home, ngrohje me rrymë nën dysheme, kondicioner dhe ashensorë.
*Banesa posedon një garazhë të përfshirë në çmim.
Banesa gjendet në një objekt cilësorë dhe ofron kushte shumë të mira për jetesë.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com