Detajet e Shpalljes

Banesë 50m2 me qira në Shesh. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 00677

Me qira 350.00€ - Banesa
50 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa ndodhet në Shesh mbi “Matisse”. Banesa ndodhet në katin e 4-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje me rrymë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të mirë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com