Banesë 53m² në #SHITJE te Mati. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 53m² në #SHITJE te Mati.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 11659

Ne shitje 63,000.00€ - Banesa
53 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa është neto dhe gjendet në rr. Muharrem Fejza, në rrugën kryesore. Banesa dodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me rrymë.

*Në çmim janë të përfshira garazha 15m² dhe depo 15m².

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com