Detajet e Shpalljes

Banesë 60m2 me qira në Ulpianë. - Ulpianë - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 00873

Me qira 350.00€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Ulpianë përballë shkollës “Hasan Prishtina”. Banesa ndodhet në katin e 2-të, është tërësishtë e mobiluar dhe posedon ngrohje me Termokos.
Banesa gjendet në një lokacion mjaft të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Ballkon
|1 Banjo

ID e shpalljes:00873

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com