Detajet e Shpalljes

Banesë 60m2 me qira te Qafa. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 00930

Me qira 500.00€ - Zyra dhe Lokale
60 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendët te Qafa, te “Kafet e Vogla”. Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe termokos.
Banesa është e përshtatshme edhe për zyre.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com