Detajet e Shpalljes

Banesë 60m2 në Shitje te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 10559

Ne shitje 50,000.00€ - Banesa
60 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën ‘’Ndue Përlleshi’’ mbrapa objektit të Princeshës. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Banesa ka këtë renditje :
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com