Banesë 62m² në SHITJE te Prishtina e Re – Prishtina Premium. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 62m² në SHITJE te Prishtina e Re – Prishtina Premium. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 72364

Ne shitje 51,000€ - Banesa
62 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Kompleksi “Prishtina Premium” është i pozicionuar në lagjen Prishtina e Re në rrugën “Holger Petersen” në afërsi me Unazën e Brendshme dhe rrugën A të cilat mundësojnë çasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Kompleksi “Prishtina Premium” po ndërtohet me cilësi të lartë ndërtimi dhe kujdes të veçantë në mënyrë që të ofroj kushte ideale për banim. Izolimi akustik dhe ai termik, ngrohja nën dysheme me Vailant dhe kontroll të temperaturës në çdo dhomë përmes sistemit smartphone, dyert e hyrjes me sistem te sigurisë me alarm, rezistente ndaj zjarrit dhe me sistem vakumi, përfshirë dhe parkingun privat, janë vetëm disa nga karakteristikat që e dallojnë si kompleks.

Përveç materiale të përdorura për ndërtim, kompleksi do të dallohet me hapësirat rekreative si : kafenetë, restaurantet, marketet, kopshtet për fëmijë, shtegun për biçiklieta, fushat sportive dhe hapësira të mjaftueshme me gjelbërim.

Ky tip ofrohet në katin e 1-rë dhe të 5-të dhe do të jenë të gatshme për banim në Dhjetor të vitit 2022, gjthashtu garazha dhe depo kanë çmim të veçantë.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com