Banesë 63.4m² në #SHITJE në Dragodan-Arbëri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 63.4m² në #SHITJE në Dragodan-Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 11812

Ne shitje 55,000.00€ - Banesa
63.4 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa ndodhet në Dragodan afër rrethit të Ismetit dhe është e ndërtuar nga kompania “Berisha Group”. Banesa ka orientimin nga lindja dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë, gjithashtu gjendet në një lokacion mjaft të përshtatshëm për banim.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com