Banesë 64m² me QIRA në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 64m² me QIRA në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 01 (156)
  • 03 (137)
  • 04 (129)
  • 05 (99)
  • 06 (52)

ID e Shpalljes : 95195

Me qira 500€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa me sipërfaqe 64m² ndodhet në Bregun e Diellit, te Banesat e Standardit, me orientim nga jugu dhe nga perëndimi.
Është tërësisht e mobiluar, posedon mobilie moderne dhe elegante, të cilat kanë këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Të shfrytëzueshme ka edhe një garazhë, me çmim shtesë.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndodhet në një lagje të qetë, e cila ofron kushte shumë të mira banimi, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com