Banesë 65m² në SHITJE në Rrugën B. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 65m² në SHITJE në Rrugën B. - Rruga B - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 12144

Ne shitje 65,000.00€ - Banesa
65 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Rrugën B mbrapa “Royal Mall” dhe ka orientim nga perëndimi dhe jugu dhe ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe të përshtatshëm banimi. Banesa ka ndriçim të lartë natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, gjithashtu posedon ashensorë dhe vendparkim rrugor.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon dhe Kuzhinë
|1 Dhomë e fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com