Detajet e Shpalljes

Banesë 65m2 me qira në Breg të Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 00829

Me qira 250.00€ - Banesa
65 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në breg të diellit afër ambulantës përball rruges B në katin e 3-të.
Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të mirë dhe ka parking të mjaftueshëm rrugor.
Banesa posedon ngrohje qëndrore me termokos.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com