Banesë 70m² me #QIRA në Dardani – në Pllato të Kurrizit. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 70m² me #QIRA në Dardani – në Pllato të Kurrizit. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 01099

Me qira 300.00€ - Banesa
70 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dardani, në Pllato të Kurrizit. Banesa ndodhet në katin e 2-të, posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe ndriçim të lartë natyral.

*Në çmim përfshihet mirëmbajtja e hyrjes, pagesa e mbeturinave dhe ujit.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com