Banesë 70m² me QIRA në Shesh. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 70m² me QIRA në Shesh. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 100005

Me qira 850€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe prej 70m² ndodhet në Qendër në Sheshin “Zahir Pajaziti”. Është tërësisht e mobiluar me mobilie moderne të cilësisë së lartë, të cilat i japin një pamje të ngrohtë, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhomatë fjetjes, një banjo me xhakuzi dhe dy ballkone.
Me orientim nga lindja ka pamje të hapur nga qendra.
Banesa posedon kondicioner, sistem të ngrohjes me termokos dhe gjithashtu ka vendparkim.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com