Banesë 72m² me QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 72m² me QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01802

Me qira 350.00€ - Banesa
72 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Dragodan afër Minimax-it dhe ndodhet në katin e 2-të. Banesa është e mobiluar tërësisht me të gjitha elementet, ka ngrohje qëndrore individuale me rrymë si dhe klimë, gjithashtu banesa ka ndriçim të lartë natyral.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Dhome të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com