Banesë 76m² me QIRA në Pejton. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 76m² me QIRA në Pejton. - Prishtine

  • 2
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 01803

Me qira 450.00€ - Banesa
76 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Pejton përballë “Sach caffe”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë, kondicioner dhe lëshohet tërësisht e mobiluar me mobile të reja dhe moderne, gjthashtu banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe ofron te gjitha kushtet e duhura për banim.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com