Banesë 78m² në SHITJE në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 78m² në SHITJE në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • resize photos
  • 6

ID e Shpalljes : 86157

Ne shitje 93,600€ - Banesa
78 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 78m² ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga Famis Co. Është e mobiluar në tërësi dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe ballkonin. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti në të cilin ndodhet banesa posedon ashensor dhe vendparkim për banorët. Ndodhet në një lagje shume të frekuentuar, me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Avokati.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com