Banesë 80m² me QIRA në Qendër. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 80m² me QIRA në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 5-1041
  • 1-1625
  • 2-1592
  • 3-1477
  • 4-1249

ID e Shpalljes : 103128

Me qira 600€ - Banesa
80 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Qendër, afër “Swiss Diamond Hotel”.
Është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndodhet në një lokacion me frekuentim të lartë, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com