Banesë 82.7m² në #SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 82.7m² në #SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

ID e Shpalljes : 11548

Ne shitje - Banesa
82.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Prishtina e Re në kompleksin Park Residence, objekt ky që është duke u ndërtuar me cilësi të lartë nga kompania “Berisha Group”. Park Residence ofron kushte të mira për jetesë, ku do të ketë rreth 50 ari hapësirë me gjelbërim, shtigje të ecjes, park për fëmijë, terene të hapura sportive, SPA Center, qendër tregtare, parking të mjaftueshëm për banorë dhe siguri 24h me kamera.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Depo
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com