Banesë 84.50m² në #SHITJE te Rruga C. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 84.50m² në #SHITJE te Rruga C. - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 11974

Ne shitje - Banesa
84.50 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet te Rruga C në kompleksin “Euro Abi” dhe ndodhet në rrugën kryesore. Banesa është duke u ndërtuar në një objekt që ofron cilësi të lartë banimi dhe ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm për banim.

*Objekti pritet të jetë i gatshëm për banim në verë të vitit 2022.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com