Detajet e Shpalljes

Banesë 84m2 në #SHITJE te Mati 1 – Kodrina. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 79776226_2516934581687523_9085004421259067392_o
  • 93785393_2772173712830274_1967601703154876416_o

ID e Shpalljes : 11048

Ne shitje 71,000.00€ - Banesa
84 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Banesa ka 84m2 neto ose 108.8m2 bruto dhe gjendet te Mati 1 në lagjen “Kodrina”.
Lagjja “Kodrina” është duke u ndërtuar nga kompania “Tregtia” me një cilësi të lartë ndërtimi dhe materiale shumë cilësore, me sistem të gypave të brendit “TECEflex”, izolim akustik “Skolan safe”, ngrohja qëndrore me sistem nëntokësor nga brendi gjerman “TECE”, keramika “Bronzite” me strukturë “sugar effect”, “Matt” etj.
Lagjja Kodrina shtrihet në 21 hektarë në tërësi dhe ofron të gjitha kushtet për jetesë si: ajër të pastërt nga malet e Gërmisë, hapësira të përbashkëta, parqe dhe kënde të lojërave për fëmijë, shtëpi të shëndetit, shkollë, kopsht për fëmijë, shtëpi të kulturës, qendër tregtare, terene sportive dhe fitnes.
Në çmimin e banesës janë të përfshira garazha dhe depo.
Banesa ofrohet në katet 2, 5 dhe 6-të, ka orientim nga jugu, pamje nga parku dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com