Banesë 85.26m² në SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 85.26m² në SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve. - Lagjja e Muhaxherëve - Prishtine

  • 4
  • 3
  • 2

ID e Shpalljes : 12114

Ne shitje - Banesa
85.26 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Albing Residence”. Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi dhe në një lokacion që ofron plotësimin e të gjitha kërkesave për një jetesë të rehatshme, në afërsi dhe me pamje nga Qyteti. Banesa do të ketë 3 ashensor, sistemin “Smart Home”, fasada ventiluese dhe nxemje nën dysheme.
*Objekti pritet të perfundoj në Nëntor 2022.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon dhe Kuzhinë
|1 Dhomë e fjetjes
|1 Master Bedroom
|2 Banjo

Banesa ka në dispozicion gjithashtu:
1 Garazhë 6000€
1 Depo 1500€

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com