Banesë 85.43m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 85.43m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë.

ID e Shpalljes : 11259

Ne shitje 44,500.00€ - Banesa
85.43 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Fushë Kosovë në “Kompleksin banesor PALAZZO” të ndërtuar nga Arditi Group.
Kompleksi “PALAZZO” është i ndërtuar me arkitekturë moderne, cilësi të lartë dhe ofron kushte të mira për jetesë si : Parkingje të mjaftueshme, park të lojrave, siguri etj.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në dhjetor të vitit 2021.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com