Banesë 85.5m² në SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 85.5m² në SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1 (42)
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 80910

Ne shitje - Banesa
85.5 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 85.5m² ndodhet te Prishtina e Re, kompleksi Park Residence. Banesa ka renditje të këtillë: qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë, dy dhoma të fjetjes, një banjo dhe një ballkon. Është e lokalizuar në një zonë shumë të përshtatshme dhe me qasje shumë të mirë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com