Banesë 85m² me QIRA në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 85m² me QIRA në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • 1 (964)
  • 2 (936)
  • 3 (861)
  • 4 (722)

ID e Shpalljes : 88637

Me qira 250€ - Banesa
85 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Veternik, afër Grand Store, me orientim nga perëndimi dhe jugu. Është tërësisht e gatshme për banim, e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe dy terasa. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë, si dhe qasje shumë të shpejtë në rugët kryesore të kryeqytetit.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com