Banesë 87m² në SHITJE te Rruga C. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 87m² në SHITJE te Rruga C. - Rruga C - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 72961

Ne shitje 74,000€ - Banesa
87 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Banesa me sipërfaqe prej 87m² ndodhet te Rruga C në kompleksin Hoxha Invest Group. Është shumë e përshtatshme për banim dhe ka orientim nga perëndimi. Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike, ashensor si dhe vendparkim të mjaftueshëm për banorë.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të gjumit
|1 Depo
|1 Banjo
|1 Tualet

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com