Banesë 88.71m² në SHITJE në Rrugën C. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 88.71m² në SHITJE në Rrugën C. - Rruga C - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 82958

Ne shitje 85,200€ - Banesa
89.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 88.71m² ndodhet në Rrugën C, ndërtim i Valoni Company, me orientim nga lindja. Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të fjetjes, një banjo, një tualet dhe një depo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe ndërtesa ku ndodhet banesa ka ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm. Ndodhet në një lokacion shumë t ëpërshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com