Banesë 88m² me QIRA në Rrugën B. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 88m² me QIRA në Rrugën B. - Rruga B - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 01799

Me qira 550.00€ - Banesa
88 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Rrugën B në Kompleksin “Kawa Group” me orientim nga perëndimi. Banesa është tërësisht e mobiluar me një stil të veçantë dhe ka ndriçim të lartë natyral. Banesa posedon ashensorë, vendparkim dhe ngrohje qendrore me rrymë.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon dhe Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com