Detajet e Shpalljes

Banesë 88m2 me qira në Pejton – PRIME Group - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00809

Me qira 500.00€ - Banesa
88 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 2 Dhoma Pune Shtyp

Banesë 88m2 me qira në Pejton – PRIME Group

Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga PRIME – Group. Banesa ndodhet në katin e 4-të posedon ngrohje qëndrore më termokos, lift, parking rrugor dhe ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë. Banesa mund të përdoret për zyre ose edhe mund të mobilohet sipas kërkesës me cmim ekstra.

Banesa ka këtë renditje: 00809

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com