Detajet e Shpalljes

Banesë 88m2 me qira te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 00872

Me qira 350.00€ - Banesa
88 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në kompleksin e ndërtuar nga “Pika – Cima” në katin e 4-të.
Banesa ka një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim.
Banesa posedon ngrohje me pompe termike, ashensor dhe parking të mjaftueshëm rrugor.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com