Detajet e Shpalljes

Banesë 89m2 me qira në Tophane - Tophane - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 00808

  330.00€ - Banesa
89 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Tophane afër shkollës fillore “Meto Bajraktari”. Banesa ndodhet në katin e 10-të me pamje nga rruga kryesore. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm pasi që ka shumë afër qendrën. Banesa është pothuajse e mobiluar por edhe televizori, dhoma e fjetjes dhe tryezari i shtohen sipas kërkesës.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 00808

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com