Detajet e Shpalljes

Banesë 89m2 në #SHITJE në Lagje të Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • j
  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g

ID e Shpalljes : 11040

Ne shitje 70,000.00€ - Banesa
89 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Banesa gjendet në Lagje të Spitalit në katin e 3-të në rrugën “Ahmet Korenica”. Banesa posedon ashensor, ngrohje me rrymë, ka ndriçim të lartë natyral dhe është në një lokacion mjaftë të frekuentuar.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com