Detajet e Shpalljes

Banese 90.75m2 ne #SHITJE te Dukagjini Residence – Lakrishte - Lakrishtë - Prishtine

  • a
  • b
  • c

ID e Shpalljes : 11036

Ne shitje 107,000.00€ - Banesa
90.75 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

* Tipi – B1

Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte.
Banesa ndodhet në katin e 10-te ne një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.

*Ne foto mund ti gjeni edhe planimetrin e hapsires se mbrendshme me dimensione.

Banesa ka kete renditje:
|1 Sallon te madhe
|2 Dhoma te fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

* Në çmim janë të përfshira garazha dhe depo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com